Кухні

  Скіналі

  Cкіналі для кухні. 

  Для декору будинку використовується велика кількість матеріалів і декоративних елементів, серед яких і скіналі. Панелі зі скла представлені сьогодні в широкому різноманітті. За допомогою нашої компанії ви можете придбати продукти створені за індивідуальним дизайном.

  Що таке скіналі?
  Скинали для кухні представляють собою оригінальні скляні фартухи, які дозволяють зробити інтер’єр приміщення більш привабливим і затишним. Вони використовуються для оформлення стіновий панелі на кухні, у ванній кімнаті, а також в декоруванні житлових і нежитлових об’єктів в цілому. В оформленні сучасного кухонного інтер’єру використання скляного фартуха є хорошим і актуальним варіантом для того щоб створити гармонійний і модний дизайн.

  Скляні панелі даного типу з УФ печаткою застосовуються для оформлення робочої зони кухонного приміщення. Для даної мети сьогодні є велика кількість рішень, але скіналі зі скла стане вашим вірним помічником на шляху до того, щоб зробити свою кухню більш затишною. Якщо замовити скіналі на кухню для розміщення в робочій зоні, то вона відразу ж перетвориться, і завжди буде виглядати охайно, тому що за нею не потрібно здійснювати спеціальний догляд. Досить тільки протерти поверхню, і вона знову набуде свого первісного вигляду.

  Чому для кухні слід вибрати саме скляний фартух?
  Якщо ви вирішили купити скіналі для кухні, то ви прийняли вірне рішення. Ми пропонуємо вам скористатися вигідними пропозиціями і придбати моделі панелей, виготовлені з високоякісного прозорого скла, яке не вимагає особливого догляду. У нас для виробництва використовуються скла з УФ печаткою, завдяки чому наші вироби мають наступні переваги:

  Первісний вигляд Скинали з УФ печаткою зберігається весь термін експлуатації витримує температуру до 160 градусів;
  Унікальний дизайн, для розробки якого наші дизайнери використовують зображення з найбільших фотобанків. А також вони створюють індивідуальні фото для нанесення на поверхню скляного виробу;
  Завдяки високій термостійкості скіналі зі скла загартованого типу можна розміщувати безпосередньо ряжом з варильною поверхнею;
  Висока вологостійкість дозволяє розміщувати настінні кухонні фартухи в безпосередній близькості до джерел вологи і пара;
  Легкість в очищенні поверхні;
  Простота установки;
  Гігієнічність, яка забезпечується завдяки тому, що скло не поглинає запахи і вологу.
  різновиди
  Кухні зі скіналі завжди виглядають стильно і сучасно. У нашій компанії такі вироби ви можете знайти не тільки для даного приміщення. Існує багато їх різновидів і всі вони мають актуальним на сьогоднішній день оформленням. У нас ви можете купити скіналі наступних типів:

  Скинали для кухонних фартухів з загартованого скла;
  Скляне панно;
  Скляні картини;
  Скляні панелі для шаф купе;
  Скинали для стель зі скляних матеріалів;

  Індивідуальний замір для кожного

  мережі

  адреса

  © 2020 Все права защищены