Фарби RAL і NCS

В даному розділі Ви можете завантажити таблиці кольорів по стандартах RAL і NCS. Звертаємо увагу, що таблиці призначені тільки для ознайомчих цілей. Через різні налаштування моніторів і екранні калібровки оцінка кольору може відрізнятися на різних дисплеях.

Фарба Sirca

В умовах все більшого дефіциту натуральної деревини колір може змінюватися в залежності від останніх тенденцій моди. Сірка має виробництво алкідних смол, ненасичених поліефірів, поліізоціонат, що дає можливість випускати на ринок продукцію високої якості, яка має високу конкурентоспроможність, постійний контроль за компонентами і за кінцевим продуктом.

Асортимент Sirca включає матеріали для оздоблення меблів, дверей, вікон і виробів деревообробки: фарба sirca, барвники sirca, полеурітановой, акрилові лаки сірка, морилка sirca, патина sirca, sirca просочення, отверджувачі, розчинники sirca, емалі sirca, пневмоцилиндр sirca, грунти, поліефірні грунти, нітроцелюлозні (НЦ), УФ сушки.

Висока якість обробки бренду Sirca Україна для деревини, забезпечують високу міцність плівки лакофарбових матеріалів, стійкість до впливів навколишнього середовища виробів з дерева.

Sirca spa отримала Сертифікат (CQA), тому що є однією з лідерів покриттів з деревини. Якщо вам потрібні Sirca барвники, ви можете придбати їх в нашому магазині для потрібної породи дерева. Пройдені спеціальні випробування на міцність, рекомендовані італійським стандартом MU 1880 (МЕТОД 1880). Лаковані меблі цих циклів забарвлення, має високу якісну і комерційну вартість за стандартом MU 1880 визначає мінімальні необхідні якості. Сірка барвники — це різноманітність вибору з високими показниками якості.

Колір для очищення підприємств натуральної деревини при обробці меблів, персонален для кожного виду меблів. Все залежить від моди, яка час від часу повертається, а значить, що Sirka для дерева необхідна кожному і завжди. Завдяки своїм високим технологіям sirca s.p.a wood coatings завжди на ринку займає перші позиції використовуючи комп’ютеризовані дозатори, спектрофотометри для корекції і контролю кольору, що дозволяє організувати автоматичне виробництво упаковок продукції з високою швидкістю і точністю. Для захисту меблів від навколишнього впливу застосовується меблевий лак поуретановий sirca, з метою надання ваших меблів чудового зовнішнього лиску. Купити товари лак сірка ви можете, скориставшись послугами нашої компанії, він є у нас у всіх запропонованих варіантах компанії. Перегляньте еллектронние каталоги кольору sirca, для того, щоб ознайомитися з колеровки продукції. Також ми запропонуємо різноманітний матеріал для роботи і обробки виробів з дерева, які відповідають усім стандартам і наявністю сертифікатів якості. Ціни продукції sirca доступні кожному, тому не варто відкладати вибір торгової марки, а замовляйте прямо зараз фарби sirca, лаки sirca, ефекти sirca, морилка і просочення сірка.

Фарба ADLER

ADLER це сімейний бізнес і багаті традиції. Критерії, які ми ставимо перед собою, це ті критерії, якими ми керуємося. Це філософія, яка зробила ADLER лідером компетентності в деревині і фарбах. Той, хто працює з душею і серцем не має половинчастих цілей. Все починається з досліджень і завершується консультаціями і сервісом.

Коли справа доходить до збереження навколишнього середовища і систем безпеки, ми не тільки ретельно виконуємо всі відповідні правила і положення, але, також беремо активну участь у їх удосконаленні. Нашою метою є реалізація загальної концепції, яка включає захист навколишнього середовища і безпеку у всіх підрозділах компанії і у всіх виробничих процесах.

Ставлення до навколишнього середовища — найважливіші аспекти:
збереження атмосфери
Скорочення відходів до мінімуму
Обробка води та стічних вод
Економія енергії за рахунок підвищення ефективності
Професійне управління ризиками і максимальна безпека виробництва
Екологічно чиста упаковка
Ефективна і ресурсозберігаюча логістика
Економія води і сировини
Утилізація залишкових матеріалів

Охорона навколишнього середовища для ADLER не тільки на словах, а й на ділі. Вже більше двох третин з 10000 продуктів ADLER виготовляються на водою основі. Це збереження навколишнього середовища підтверджено безліччю нагород і сертифікатів.

фарбовані фасади

Індивідуальний замір для кожного

мережі

адреса

© 2020 Все права защищены