Ми любимо те, що ми робимо.
Це наша пристрасть.

Наша компанія «ТОВ Шадель» має власне виробництво, яке знаходиться в Бородянці.

  1. 2020

    До своїх клієнтів використовуємо індивідуальний підхід. Враховуємо побажання і вимоги клієнтів. Постійно допомагаємо підібрати необхідний матеріал, допомагаємо оптимізувати кількість матеріалу і розрахувати замовлення. Оплата здійснюється як за готівковим, так і за безготівковим розрахунком.

Якість проходить через все виробництво, від кожного тесляра до кожного інструменту.

Наші тесляри працюють тільки з добре підібраними інструментами

Наша філософія

01

якість

Дерево — найбільш красивий, благородний екологічний матеріал, що володіє високою міцністю. Саме деревина найбільше підходить для будівництва меблів, малоповерхових будинків, сходів, виробництва елементів декору та оздоблення. Цей органічний матеріал здатний «дихати», створюючи особливий мікроклімат в будинку. А неповторність малюнка на поверхні деревини вигідно відрізняє її від інших матеріалів

02

екологія

Облаштовувати інтер’єр свого будинку можна по-різному і в різному стилі, і коли він готовий, ми отримуємо цілісний образ, що формується завдяки застосовуваним в ході ремонту матеріалами і технологіями, а також загальному вигляду простору. Але часто ідеальний на перший погляд дизайн здається нам якимось неприродним, неправильним — таке трапляється, коли використовувалися неекологічних матеріали. Саме знання про це робить інтер’єр неприємним. Одним з найважливіших чинників якості життя вважається екологічність, тобто чистота повітря всередині приміщень. Його забруднення відбувається не тільки внаслідок поганої вентиляції, а й з-за використаних в ході будівництва або ремонту матеріалів з високим рівнем токсичних компонентів

03

Дизайн

В даний час відомо близько 5000 сортів деревини. Вони різні за своїми фізичними і механічними властивостями. Різноманітність текстур і квітів деревини дозволяють створити унікальну річ, яка буде тільки ваша і більше нічия. Крім того, дерево відмінно поєднується з іншими матеріалами, наприклад, зі склом і металом. Йому можна надати будь-яку форму. Саме з цих причин дерево завжди буде залишатися сучасним матеріалом. Можливості для дизайну при роботі з деревиною — безмежні!

04

міцність і довговічність

Клітинна структура деревини дозволяє створювати відносно легкі, але міцні речі. У той же час, при обробці використовуються прості інструменти. Дерев’яні будинки стоять сотні років, а статуетки, дерев’яні елементи декору, меблі та посуд є об’єктами полювання для антикварів усього світу.

Індивідуальний замір для кожного

мережі

адреса

© 2020 Все права защищены